IAP logo

3S12 Preliminary List of Participants

(excluding accompanying persons)

Altman Michael (arrival: Sunday)
Ambrosch-Draxl Claudia (arrival: Sunday)
Arnau Andres (arrival: Saturday)
Aumayr Friedrich (arrival: Saturday)
Baran Jacub (arrival: Sunday)
Barth Johannes (arrival: Sunday)
Bauer Peter (arrival: Sunday)
Blomberg Sara (arrival: Sunday)
Borg Anne (arrival: Sunday)
Bovensiepen Uwe (arrival: Sunday)
Brune Harald (arrival: Sunday)
Buchholz Maria (arrival: Saturday)
Buck Manfred (arrival: Sunday)
Cabrera-Sanfelix Pepa (arrival: Saturday)
Chis Vasse (arrival: Sunday)
Chulkov Evgueni (arrival: Saturday)
Diebold Ulrike (arrival: Sunday)
Dil Hugo (arrival: Sunday)
Dobes Katharina (arrival: Saturday)
Eberhardt Wolfgang (arrival: Sunday)
Echenique Pedro (arrival: Sunday)
Esch Friedrich (arrival: Sunday)
Farstad Mari Helene (arrival: Sunday)
Fasel Roman (arrival: Sunday)
Frederiksen Thomas (arrival: Sunday)
Garcia-Lekue Aran (arrival: Saturday)
Giessibl Franz (arrival: Sunday)
Gölzhäuser Armin (arrival: Sunday)
Greber Thomas (arrival: Sunday)
Grill Leonhard (arrival: Sunday)
Gustafson Johan (arrival: Sunday)
Hammer Lutz (arrival: Sunday)
Heinzmann Ulrich (arrival: Saturday)
Hellman Anders (arrival: Sunday)
Hendriksen Bas (arrival: Sunday)
Ibach Harald (arrival: Sunday)
Johansson Lars (arrival: Sunday)
Kampen Thorsten (arrival: Sunday)
Kisch Horst (arrival: Sunday)
Klimov Aleksandr (arrival: Saturday)
Knudsen Jan (arrival: Sunday)
Koshikawa Takanori (arrival: Sunday)
Krylov Sergey (arrival: Saturday)
Ladnorg Tatjana (arrival: Saturday)
Lemell Christoph (arrival: Saturday)
Leroy Frederic (arrival: Sunday)
Libuda Jörg (arrival: Sunday)
Linsmeier Christian (arrival: Sunday)
Lundgren Edvin (arrival: Sunday)
Maier Markus (arrival: Sunday)
Marbach Hubertus (arrival: Sunday)
Menzel Dietrich (arrival: Sunday)
Messing Maria (arrival: Sunday)
Mittendorfer Florian (arrival: Sunday)
Morgenstern Karina (arrival: Sunday)
Muller P. (arrival: Sunday)
Müller Stefan (arrival: Sunday)
Müller Norbert (arrival: Sunday)
Navarro Paredes Violeta (arrival: Sunday)
Netzer Falko (arrival: Sunday)
Novotny Zbynak (arrival: Saturday)
Okuda Taichi (arrival: Sunday)
Ortega Enrique (arrival: Saturday)
Pavelec Jiri (arrival: Sunday)
Pirug Gerhard (arrival: Saturday)
Renaud Gilles (arrival: Saturday)
Reuter Karsten (arrival: Sunday)
Rupprechter Günther (arrival: Saturday)
Sanchez-Portal Daniel (arrival: Saturday)
Scheffler Matthias (arrival: Sunday)
Schneider Alexander (arrival: Sunday)
Schneider Wolf (arrival: Sunday)
Seitsonen Ari (arrival: Saturday)
Sikola Tomas (arrival: Sunday)
Silkin Vyacheslav (arrival: Sunday)
Starke Ulrich (arrival: Sunday)
Steurer Wolfram (arrival: Sunday)
Stierle Andreas (arrival: Sunday)
Suchorski Yuri (arrival: Saturday)
Tabak Femke (arrival: Sunday)
Taglauer Edmund (arrival: Sunday)
Takei Hiroyuki (arrival: Sunday)
Terekhov Alexandr (arrival: Saturday)
Thome Isabel (arrival: Saturday)
Varga Peter (arrival: Sunday)
Weinelt Martin (arrival: Sunday)
Winkler Adolf (arrival: Sunday)
Wolf Martin (arrival: Sunday)
Wöll Christof (arrival: Sunday)

3s12/list.txt · Last modified: 2012-02-01 15:58 by Friedrich Aumayr